Flosveris Lietuviški miego rūbai sukurta ir pasiuta Lietuvoje

Mes,, drabužius kuriame ir siūname Lietuvoje - tuo labai didžiuojamės. Juk svarbu, kad mes, lietuviai, ne tik vartojame, dėvime, bet ir sugalvojame, sukuriame ir padarome. Vadinasi, esame kūrėjai ! Pasidžiaukime vieni kitų sumanymais ir laimėjimais, palaikykime vieni kitus. Todėl visiškai rimtai sakome - rinkimės prekes lietuviškas ! KOKYBIŠKA IR PATIKIMA !

Flosveris Lietuviški miego rūbai sukurta ir pasiuta Lietuvoje nemokamas pristatymas Lietuvoje

Mes,, visus Jūsų pirkinius pristatysime nemokamai į bet kurią vietą Lietuvoje. Ir kai sakome nemokamai - negudraujame. Dažnai skaitome - jei pirksite ne mažiau kaip už tiek ir tiek eurų, pristatysime nemokamai. Ar ne keistai skamba - sumokėkite ir mokėti nereikės ?! Mūsų gi atveju Jums niekada nereikės papildomai mokėti už pristatymą nepriklausomai nuo sumos, už kurią perkate ! SKAIDRU IR SĄŽININGA ! (PRISTATYMAS)

Flosveris Lietuviški miego rūbai sukurta ir pasiuta Lietuvoje operatyvus pristatymas

Mes,, siūlome tik savo gamybos rūbus, todėl visus juos turime pas save - įmonės sandėlyje. Taigi, nereikalingas joks ilgiau trunkantis atsisiuntimas iš užsienio, todėl savo užsisakytas prekes Lietuvoje gausite pirmą arba antrą darbo dieną po apmokėjimo. GREITA IR PATOGU!  (PRISTATYMAS)

Flosveris Lietuviški miego rūbai sukurta ir pasiuta Lietuvoje 10% nuolaida atsiimant partduotuveje Kaune Savanorių pr.

Mes,, suteiksime 10% nuolaidą visai Jūsų pirkinio sumai, jei užsakytas prekes atsiimsite patys mūsų parduotuvėje Kaune, Savanorių pr. 286. Beje, šioje parduotuvėje Jūs rasite ne tik mūsų įmonės visą asortimentą, bet dar ir daugiau nei 20-ies kitų žinomų Lietuvos siuvimo įmonių gaminius - nuo apatinio trikotažo iki paltų. APSILANKYKITE IR SUTAUPYKITE ! (PARDUOTUVĖ KAUNE)

Flosveris Lietuviški miego rūbai internetu dovanai jai

Mes,, siūname miego rūbus, kurie neabejotinai gali būti puiki dovana artimam ir mylimam žmogui bet kokia proga, o dažnai ir be jokios progos - tiesiog, norint nustebinti ar nudžiuginti. Taigi, išrinkite norimą įteikti dovanėlę, o jos įpakavimo rūpesčius palikite mums ! Jūsų pasirinktą prekę supakuosime į elegantišką dėžutę, perrišime stilinga juostele su kaspinėliu ir atsiųsime įdėję į kieto kartono dėžę, kad dovanėlė Jus pasiektų nesuspausta, nesulamdyta. Teliks malonumas įteikti ! STEBINKITE IR DŽIUGINKITE !  (DOVANŲ PAKAVIMAS)

Flosveris Lietuviški miego rūbai internetu kokybės garantija

Mes,, gaminių kokybę visada laikėme prioritetu. Dabar, kai gyvenimas lekia beprotišku tempu, rizikuodamas aplenkt save patį, svarbu tampa vartojimo greitis, pigumas, laikinumas. O tai visiškai priešinga toms vertybėms, kurias giliai savyje turi kiekvienas iš mūsų - tai norą atsiremti į kažką patikimą, išbandytą, tradicišką. Mes nesiūname daug ir greitai. Mūsų tempas toks, kad galėtume garantuoti kokybę, kad išlaikytume tradicijas ir nepavestume Jūsų. TRADICIJOS IR VERTYBĖS !

Flosveris Lietuviški miego rūbai tik natūralios medžiagos

Mes,, Jums siūlome mūsų sukurtus ir pasiūtus miego rūbus išskirtinai iš natūralių medžiagų. Didžioji dalis - tai gaminiai iš viskozės su 4-6% elastano, likusi dalis iš medvilnės su tokia pačia elastano dalimi. Akivaizdu, kad šnekėti apie natūralių medžiagų privalumus, renkantis miego rūbus, nebereikia. Taigi, jokios sintetikos - tik natūralios medžiagos ! DĖVĖKITE IR VERTINKITE ! (BLOG'as)

Flosveris Lietuviški miego rūbai patirtins nuo 1992 metų

Mes,, savo veiklą pradėjome 1992 metais. Ne tiek ir daug kas gali pasigirti tokiu nepertraukiamos veiklos ilgaamžiškumu. Tuo galime didžiuotis ir laikyti save profesionalais. Niekada neatsisakėme savo vertybių - nesiekėme tapti dideliais ir vienodais, stengėmės būti įvairiais ir įdomiais, mokėmės, keitėmės, kad taptume geresni. Todėl dabar džiaugiamės dideliu būriu savo draugų ir gerbėjų, kurių dėka išlikome ir eisime pirmyn. DĖKOJAME IR ĮSIPAREIGOJAME !

Flosveris Lietuviški miego rūbai grąžinimo garantija

Mes,, suteikiame galimybę grąžinti miego rūbus pirktus e-parduotuvėje. Pagal prekybos taisykles miego rūbai pirkti fizinėse parduotuvėse yra įtraukti į sąrašą prekių, kurios yra negrąžinamos. Tačiau, įvertinus elektroninės prekybos specifiką, kuomet prekė negali būti pasimatuota ir paliesta, mes miego rūbus pirktus e-parduotuvėje ir atitinkančius grąžinimo reikalavimus priimsime atgal. IŠSIRINKITE IR PABANDYKITE ! (GRĄŽINIMAS)

Flosveris Lietuviški miego rūbai išskirtinės nedidelės kolekcijos

Mes, , didžiuojamės, jog priklausome lėtosios mados srovei ir siūname išskirtinai neskaitlingas kolekcijas. Greitoji mada asocijuojasi su vartojimu, kur pagrindinis iššūkis - pasiūti kuo pigiau, belekaip, kad rūbas tarnautų tik kelis kartus ir nebūtų gaila išmesti, o po to ir vėl pirkti. Tokia veikla pelninga tik siūnant labai daug vienodų gaminių. Akivaizdu - tai veda begalinio dydžio šiukšlių krūvų link, mat daugelis, ypač sumaišytų pluoštų medžiagų - nebeperdirbamos. Mes gi - mėgaujamės elgdamiesi priešingai. Siūname, akcentuodami kokybę ir gaminio ilgaamžiškumą,  labai įvairių raštų ir modelių miego rūbus, bet tik po nedidelį kiekį kiekvieno iš jų - taigi, išskirtinai nedideles kolekcijas. Mūsų pasiūtų gaminių, kurie būtų vienodi savo raštais ir modeliais, atsiranda tik po kelis vienetus. Vadinasi, be ekologinių momentų, turime ir kitą svarbų argumentą - Jūsų įsigytas miego rūbas gali būti pavadintas vienetiniu ar unikaliu, nes pasaulyje dar yra tik keletas lygiai tokių pačių. UNIKALIAI IR IŠSKIRTINAI !

Flosveris Lietuviški miego rūbai ne tik miegui, bet ir laisvalaikiui

Mes, , siuvame miego rūbus, tinkančius ne tik miegui, bet ir laisvalaikiui. Daugumą naktinukų ar pižamėlių galima pritaikyti ir kaip trikotažinę suknytę, ir kaip marškinėlių su šortukais komplektėlį. Atostogų metu išradingoms mūsų klientėms jie pravers karštą dieną - spalvos, modeliai ir medžiagos primena vasariškus, lengvus laisvalaikio rūbelius.  Visuomet, kai nesinori ieškoti chalato, o persirengti nėra laiko ar tiesiog ... tingisi - naktinukai bei pižamos tiks ir kaip namų rūbas. Su jais puikiausiai jausitės prie vaikų ir kitų šeimos narių, nes daugelyje modelių nėra peršviečiamų ar tik miego rūbams būdingų detalių. Svajingas rytas mėgaujantis kava ar jaukus vakaras su knyga vilkint mūsų natūralių medžiagų naktinukus - elegantiškas ir labai patogus pasirinkimas. JAUKU IR PATOGU !

Flosveris Lietuviški miego rūbai Didelių dydžių kolekcija

Mes,, manome ir esame įsitikinę, jog yra labai gerai, kad visi esame skirtingi: ne blogesni ar geresni, o tiesiog - skirtingi! Pagalvokime, kaip nuobodu, jei viskas aplinkui būtų vienodai, žodžiu - nuobodi vienoduma. Flos veris, būtent, ir gali pasiūlyti skirtumus - skirtingų modelių naktinukus, įvairių raštų pižamas, o taip pat ir labai įvairių dydžių miego rūbus - galima rinktis nuo mažųjų XS ar S iki didelių dydžių XXL ir XXXL. PABANDYKITE IR NENUSIVILSITE! (DIDELI DYDŽIAI)