Mes drabužius kuriame ir siūname Lietuvoje – tuo labai didžiuojamės. Juk svarbu, kad mes, lietuviai, ne tik vartojame, dėvime, bet ir sugalvojame, sukuriame ir padarome. Vadinasi, esame kūrėjai ! Pasidžiaukime vieni kitų sumanymais ir laimėjimais, palaikykime vieni kitus. Todėl visiškai rimtai sakome – rinkimės prekes lietuviškas ! KOKYBIŠKA IR PATIKIMA !

Mes visus Jūsų pirkinius pristatysime nemokamai į bet kurią vietą Lietuvoje. Ir kai sakome nemokamai – negudraujame. Dažnai skaitome – jei pirksite ne mažiau kaip už tiek ir tiek eurų, pristatysime nemokamai. Ar ne keistai skamba – sumokėkite ir mokėti nereikės ?! Mūsų gi atveju Jums niekada nereikės papildomai mokėti už pristatymą nepriklausomai nuo sumos, už kurią perkate ! SKAIDRU IR SĄŽININGA ! (PRISTATYMAS)

Mes siūlome tik savo gamybos rūbus, todėl visus juos turime pas save – įmonės sandėlyje. Taigi, nereikalingas joks ilgiau trunkantis atsisiuntimas iš užsienio, todėl savo užsisakytas prekes Lietuvoje gausite pirmą arba antrą darbo dieną po apmokėjimo. GREITA IR PATOGU !  (PRISTATYMAS)

Mes suteiksime 10% nuolaidą visai Jūsų pirkinio sumai, jei užsakytas prekes atsiimsite patys mūsų parduotuvėje Kaune, Savanorių pr. 286. Beje, šioje parduotuvėje Jūs rasite ne tik mūsų įmonės visą asortimentą, bet dar ir daugiau nei 20-ies kitų žinomų Lietuvos siuvimo įmonių gaminius – nuo apatinio trikotažo iki paltų. APSILANKYKITE IR SUTAUPYKITE ! (PARDUOTUVĖ KAUNE)

Mes siūname miego rūbus, kurie neabejotinai gali būti puiki dovana artimam ir mylimam žmogui bet kokia proga, o dažnai ir be jokios progos – tiesiog, norint nustebinti ar nudžiuginti. Taigi, išrinkite norimą įteikti dovanėlę, o jos įpakavimo rūpesčius palikite mums ! Jūsų pasirinktą prekę supakuosime į elegantišką dėžutę, perrišime stilinga juostele su kaspinėliu ir atsiųsime įdėję į kieto kartono dėžę, kad dovanėlė Jus pasiektų nesuspausta, nesulamdyta. Teliks malonumas įteikti ! STEBINKITE IR DŽIUGINKITE !  (DOVANŲ PAKAVIMAS)

Mes gaminių kokybę visada laikėme prioritetu. Dabar, kai gyvenimas lekia beprotišku tempu, rizikuodamas aplenkt save patį, svarbu tampa vartojimo greitis, pigumas, laikinumas. O tai visiškai priešinga toms vertybėms, kurias giliai savyje turi kiekvienas iš mūsų – tai norą atsiremti į kažką patikimą, išbandytą, tradicišką. Mes nesiūname daug ir greitai. Mūsų tempas toks, kad galėtume garantuoti kokybę, kad išlaikytume tradicijas ir nepavestume Jūsų. TRADICIJOS IR VERTYBĖS !

Mes Jums siūlome mūsų sukurtus ir pasiūtus miego rūbus išskirtinai iš natūralių medžiagų. Didžioji dalis – tai gaminiai iš viskozės su 4-6% elastano, likusi dalis iš medvilnės su tokia pačia elastano dalimi. Akivaizdu, kad šnekėti apie natūralių medžiagų privalumus, renkantis miego rūbus, nebereikia. Taigi, jokios sintetikos – tik natūralios medžiagos ! DĖVĖKITE IR VERTINKITE ! (BLOG’as)

Mes savo veiklą pradėjome 1992 metais. Ne tiek ir daug kas gali pasigirti tokiu nepertraukiamos veiklos ilgaamžiškumu. Tuo galime didžiuotis ir laikyti save profesionalais. Niekada neatsisakėme savo vertybių – nesiekėme tapti dideliais ir vienodais, stengėmės būti įvairiais ir įdomiais, mokėmės, keitėmės, kad taptume geresni. Todėl dabar džiaugiamės dideliu būriu savo draugų ir gerbėjų, kurių dėka išlikome ir eisime pirmyn. DĖKOJAME IR ĮSIPAREIGOJAME !

Mes suteikiame galimybę grąžinti miego rūbus pirktus e-parduotuvėje. Pagal prekybos taisykles miego rūbai pirkti fizinėse parduotuvėse yra įtraukti į sąrašą prekių, kurios yra negrąžinamos. Tačiau, įvertinus elektroninės prekybos specifiką, kuomet prekė negali būti pasimatuota ir paliesta, mes miego rūbus pirktus e-parduotuvėje ir atitinkančius grąžinimo reikalavimus priimsime atgal. IŠSIRINKITE IR PABANDYKITE ! (GRĄŽINIMAS)

Mes siuvame miego rūbus, tinkančius ne tik miegui, bet ir laisvalaikiui. Daugumą naktinukų ar pižamėlių galima pritaikyti ir kaip trikotažinę suknytę, ir kaip marškinėlių su šortukais komplektėlį. Atostogų metu išradingoms mūsų klientėms jie pravers karštą dieną – spalvos, modeliai ir medžiagos primena vasariškus , lengvus laisvalaikio rūbelius.  Visuomet, kai nesinori ieškoti chalato, o persirengti nėra laiko ar tiesiog … tingisi – naktinukai bei pižamos tiks ir kaip namų rūbas. Su jais puikiausiai jausitės prie vaikų ir kitų šeimos narių, nes daugelyje modelių nėra peršviečiamų ar tik miego rūbams būdingų detalių. Svajingas rytas mėgaujantis kava ar jaukus vakaras su knyga vilkint mūsų natūralių medžiagų naktinukus – elegantiškas ir labai patogus pasirinkimas. JAUKU IR PATOGU !