Moteriški naktinukai internetu - apmokėjimo būdai flosveris.lt el.parduotuvėje.

Mokėjimo už prekes būdą pasirenka PIRKĖJAS užsakymo pateikimo metu. Mokėjimo būdai yra tokie :

1. Banko pavedimu - per elektroninę bankininkystę.
Mokėjimas įprastu būdu per elektroninę bankininkystę iš bet kurio banko. Mokant už prekes tereikia prisijungti prie savo banko sąskaitos ir patvirtinti jau paruoštą mokėjimo pavedimą.

2. Banko kortele.
Mokėjimas įprastu būdu su VISA arba MASTER CARD kortelėmis. Mokant už prekes tereikia įvesti savo kortelės duomenis ir būsite nukreipti į Jūsų kortelę išdavusio banko puslapį saugos kodo suvedimui, reikalingam Jūsų tapatybės patvirtinimui ir po to atlikti mokėjimą pagal paruoštą mokėjimo pavedimą.

3. Atsiimant prekes. (DĖMESIO! SVARBU! Šis mokėjimo būdas taikomas tik siuntiniams Lietuvoje, siuntiniams į užsienį - netaikomas !) :
3.1. Grynaisiais pinigais arba banko mokėjimo kortele fizinėje FLOS VERIS PLIUS parduotuvėje.
Mokama  prekių užsakyme nurodyta suma, su jau įskaičiuota 10% nuolaida, kuomet prekes atsiimate Lietuviškų drabužių parduotuvėje – FLOS VERIS PLIUS adresu : Savanorių pr. 286, Kaune  PARDUOTUVĖ KAUNE .
3.2. Grynaisiais pinigais arba banko mokėjimo kortele siuntų tarnybos kurjeriui.
Mokama  prekių užsakyme nurodyta suma, kuomet kurjeris pristato prekes Jūsų nurodytų adresu.
DĖMESIO! SVARBU! Mokant grynaisiais pinigais, prašome turėkite tikslią pinigų sumą (be grąžos) nurodytą prekių užsakyme.
3.3. Banko mokėjimo kortele siuntų tarnybos terminale.
Mokama  prekių užsakyme nurodyta suma, kuomet atsiimate prekes siuntų tarnybos terminale.

4. Paysera sąskaita.
Susikūrus Paysera sąskaitą, mokėjimą patvirtinti ir atsiskaityti už prekes galėsite dviem būdais : prisijungus prie Paysera sąskaitos arba su Paysera programėle, skenuojant QR kodą. Mokėjimas Jums bus suformuotas automatiškai. Apie sėkmingai atliktą mokėjimą būsite informuoti elektroniniu paštu.

5. PayPal sąskaita.
Jums reikia susikurti PayPal sąskaitą – tam reikalinga kreditinė kortelė (debetinė netinka) ir elektroninio pašto adresas (PayPal sistemoje visi vartotojai identifikuojami pagal elektroninio pašto adresus). Apmokant už prekes, Jums tereikės įvesti savo elektroninio pašto adresą registruotą PayPal sistemoje bei slaptažodį ir pinigai bus išsiųsti. PIRKĖJUI perkant prekes, PayPal nuskaito pinigus iš PayPal  paskyros (sąskaitos), o jei ten pinigų nepakanka, tada iš registruotos kredito kortelės ir perveda juos PARDAVĖJUI. Visas operacijas su kortelėmis atlieka PayPal, todėl nereikia atskleisti konfidencialios informacijos tretiesiems asmenims.