Naujienos

Pasiruošimas rudens - žiemos sezonui

Kokius naktinukus rinktis rudens - žiemos sezonui?

Atkeliavus rudeniui ir stipriau paspaudus šaltukui, ne tik vasarines sukneles iškeičiame į minkštus megztinius ir pamėgtus džinsus, bet rūpinamės ir naujais miego rūbais. Juk nakties miegas svarbus mums visiems. O ypatingai šaltuoju sezonu, kada turime mažiau energijos, einame ankščiau miegoti ir savaitgaliais ilgėliau užsibūname lovoje.

Jei vasarą norėjosi laisvumo, lengvumo, tai rudeniop jau renkamės šiltesnius naktinukus ar pižamą.

Tiesa, rekomenduojame atkreipti dėmesį į miegamąjame vyraujančią temperatūrą. Kiekvienuose namuose ji skirtinga, tad vienareikšmiškai ką ir kada dėveti taisyklių nėra. Lygiai taip pat svarbu rudens naktimis ne tik nesušalti, bet ir per daug nesušilti. Šaltuoju sezono metu, peršalimo ligos gali užklupti labai netikėtai, o dažnai perkaitimas miegant naktį gali būti to priežastimi.

Jei namuose šilta ir sausa, galite dėvėti ir lengvesnius naktinukus, o galbūt netgi tuos, kuriuos dėvėjote ir vasarą, jeigu jaučiatės komfortiškai. Jeigu miegamąjame temperatūra žemesnė, jaučiasi drėgmė, pasirūpinkite savimi ir miegui rinkitės pižamas. Tokiu atveju, siūlome rinktis palaidines, kurios neapnuogina krūtinės srities, o vietoje trumpų šortukų, dėvėti bridžus ar miegojimo kelnes.

Flos veris siuva ne tik naktinukus, bet ir pižamas, kurios puikiai tinka šaltesniam sezonui. Minkšti audiniai švelniai priglunda prie kūno ir leidžia jaustis patogiai, o svarbiausia - gerai išsimiegoti. Beje, ne tik vasarą siūlome rinktis ryškius ir spalvingus modelius, net ir rudens - žiemos sezonais kviečiame puoštis išskirtiniais, unikaliais ir netradicinių raštų miego rūbais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *